Reductol

Reductol

Orjinal Reductol zayıflama hapı

Reductil tablet, kilo kontrolünün sağlanması için kullanılan bir zayıflama ilacıdır. Doktor tavsiyesiyle alınan bu tablet beyinden salgılanan maddeleri dengeler. Bu şekilde kilo verme gerçekleşir. Reductil tabletin muadili olarak 3 farklı ilaç mevcuttur. Bunlar Zelium, Nadyak ve Burna’dır. Bu ilaçlar kapsül formundadır. Piyasada her üç ilacın taşısı da bulunamamaktadır. Reductil tablette ve muadili olan diğer üç kapsülde bulunan etken madde Sibutramin ve Sibutramin Hidroklorür Monohidrat maddeleridir. Bu etken maddenin kalp ve damar hastaları için tehlike oluşturduğu gerekçesi öne sürülerek ilaçlar piyasadan toplanmıştır.

Reductol zayıflama kapsülü bitkisel içeriğe sahiptir. Önerilen talimatlara uyulması durumunda kişinin kısa sürede kilo vermesini sağlayan Reductol zayıflama kapsülü 18 yaşından büyük olup 60 yaşından küçük olan kişilere tavsiye edilmektedir. Hamilelerin, emziren kadınların, yüksek tansiyon hastalığı olanlar, böbrek yetmezliği olanlar, kalp ve damar hastalığı olanlar, karaciğer hastaları için Reductol zayıflama kapsülü tavsiye edilmez. Bitkilere alerjisi olan kişilerin ise Reductol zayıflama kapsülü kullanmadan önce mutlaka doktora danışmaları gerekmektedir.

Reductol zayıflama kapsülünün doğru bir etki oluşturabilmesi için bol su ile alınması gerekmektedir. Gün içerisinde tüketilen su miktarı ne kadar fazlaysa vücuttaki yağların yakılması da o kadar kolay olacaktır. Günden ortalama iki buçuk ya da üç litre su tüketerek hem daha hızlı yağ yakmış olacak hem de böbreklerin sağlıklı çalışmasına olanak tanımış olacaksınız. Reductol zayıflama kapsülünü kullanırken spor yapılması zorunlu değildir. Ancak Reductol zayıflama kapsülü kullanımıyla birlikte spor ya da egzersiz yapmak daha kolay kilo vermeyi ve vücudun sıkılaşmasını sağlar. Reductol zayıflama kapsülünü önerildiği gibi kullanmak gerekir. Her sabah kahvaltıdan yarım saat önce, günde bir adet Reductol zayıflama kapsülü kullanılmalıdır. Reductol zayıflama kapsülünün kullanımı sırasında beslenme düzenine dikkat ederek daha kısa sürede kilo vermeyi sağlayabilirsiniz. Bu nedenle doğru ve dengeli beslenmek de önem taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: