Pepper Time Yorumları

PEPPER TİME

Pepper time İçeriği Nedir?

Pepper time bitkisel bir zayıflama hapıdır. Bu yüzden sahip olduğu yan etkiler azdır. Fakat buna rağmen yine de ürünü kullanırken dikkat etmek gerekir. Kişinin bu ürünü kullanabilmesi için herhangi bir hastalığının olmaması gerekir. Eğer kişinin bir rahatsızlığı varsa ilk olarak doktor danışması gerekir. Bu bitkisel ürünün içeriğinde yer alan maddeler aşağıda belirtilmiştir.

 • Meyan kökü
 • Zencefil
 • 96 mg Meksika kırmızı biberi
 • Yeşil çay
 • 16 mg C vitamini
 • Buğday çimi

Pepper time ürünü böbrek yetmezliği olan, kalp damar tıkanıklığı olan, emziren, gebelik durumu olan, tıbbi ilaç kullanan, bitkisel ürünlere karşı alerjisi bulunan ve yüksek tansiyon hastalığı olan kişilere önerilmeyen bir üründür. Bu bitkisel ürünü sağlık problemi bulunmayan kişilerin kullanması önerilir. Hafif bir rahatsızlığı olan veya ilaç kullanan kişiler öncelikle doktorlarına danışmalıdırlar. Eğer doktor onay verirse Pepper time ürününü kullanabilirler.

Pepper time Nasıl Kullanılır?

Pepper time ürününün fiyatı satıldığı siteye göre farklı olabilmektedir. Bu ürünü bazı büyük eczanelerde ve aktarlarda bulmak mümkün olmaktadır. Bu ürünü satın almadan önce ürünün orijinal olduğundan emin olmak gerekir. Sahte olan zayıflama ürünlerinin kesinlikle kullanılmaması gerekir. Satın alınan ürün sahteyse bu durumda ürünü iade etmek gerekir.

Pepper time ürününü kullanırken kişinin beslenme düzenine de dikkat etmesi gerekir. Bu yüzden yağlı ve ağır gıdaların tüketilmemesi önerilir. Bu dönemde kişinin alkollü içecek tüketmemesi gerekmektedir. Pepper time ürünü ile oldukça kısa zamanda fazla kilolardan kurtulmak mümkün olabilmektedir. Ürünü düzenli kullanmaya ve doğru şekilde tüketmeye özen gösterilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Pepper time aşırı kilo sorunu bulunan insanlar tarafından kullanılmaktadır. Kişinin kilo problemi azsa bu durumda bu ürünü kullanmadan kilo vermesi tavsiye edilir. Bitkisel içerikli zayıflama hapları 18 yaşını tamamlamış olan kişilere önerilir. Pepper time ürünü 60 yaşından büyük kişiler için uygun değildir. Pepper time ürününün düzenli kullanılması gerekir. Böylece kişi ayda 6 – 12 kg verebilmektedir. Pepper time ürününü kullanırken günde ortalama 2,5 litre su tüketmek gerekir. Bu ürünü kahvaltılardan yarım saat önce bol suyla almak gerekmektedir.

Pepper Time Yorumları” için bir yorum

 • Mayıs 14, 2018 tarihinde, saat 9:35 pm
  Permalink

  Hala satışımız varmı acaba pepper time

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: