Orjinal Maurers

Orjinal Maurers

Orjinal Maurers İçeriği Nedir?

Orjinal Maurers zayıflama hapı termojenik bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kısa sürede kilo vermeye yardımcı olur. Bu ürünün içeriğinde magnezyum stearat, glycyrrhiza Glabra (meyan kökü), garcinia exract (garsinya ekstresi), ginger (zencefil), green tea (yeşil çay), L – Carnitine, garnicia extract (garoka ekstresi), proprietary blend (tescilli özel karışım), wheat grass (buğday otu) silika ve lycopene (likopen)maddeleri bulunur.

Orjinal Maurers zayıflama hapını satın alırken dikkat edil

Orjinal Maurers zayıflama hapı ürün görseli bu şekilde olmalıdır.ecek en önemli konu ürünün orijinal olması gerektiğidir. Ürünün kutusunda yer alan Maurers yazısının ise kabartma olarak yazılmış olması gerekir.  Ürününün orijinal kapsülleri koyu yeşil renklidir ve kutusunun üzerinde “Ms Dış Ticaret” yazılı olan bir etiket bulunur. Zayıflama kapsüllerinin orijinali 650 mg’dır. Orijinal olmayan kapsül ise 500 mg değerinde bulunur. Bu zayıflama ürününün üretim yeri yurtdışıdır. Eğer Türkiye olarak görülüyorsa ürün orijinal değildir.

 

Orjinal Maurers Zayıflama Hapı görseli bu şekilde olmalıdır.
Orjinal Maurers Zayıflama Hapı görseli bu şekilde olmalıdır.

Orjinal Maurers Nasıl Kullanılır?

Bitkisel zayıflama haplarını kullanabilmek için en az on sekiz ve en fazla altmış yaşında olmak gerekmektedir. Karaciğer hastalığı olan, böbrek yetmezliği olan, yüksek tansiyon hastaları ve kalp damar tıkanıklığı olan kişilerin Orjinal Maurers hapını kullanmamaları gerekmektedir. Bu ürün hamileler ve emzirenler için de uygun bir ürün değildir. Bitkisel içerikli ürünlere ya da bitkilere karşı alerjisi bulunan kişilerin de Orjinal Maurers zayıflama hapını kullanmamaları gerekmektedir.

Orjinal Maurers zayıflama hapını günde 1 kere içmek gerekir. Ürünü kahvaltılardan önce bol suyla almak gerekir. Bitkisel içerikli ürünlerin kullanımı sırasında günde en az iki buçuk litre su tüketmeye özen göstermek gerekir. Yeterli sıvı tüketimi kadar kişinin sağlıklı beslenmesi de önemlidir. Bu yüzden yağlı gıdalar ve alkollü içecekler tüketmemeye özen göstermek gerekir. Kullanırken spor yapmak daha kısa sürede kilo vermeye yardımcı olur.

Maurers bitkisel içerikli bir ürün de olsa bazı yan etkileri vardır. Yan etkilerin olabildiğince az hissedilmesi adına ürünü doğru kullanmaya özen göstermek gerekir. Piyasada bulunan sahte zayıflama haplarını kullanmamaya dikkat edilmelidir. Sahte olan zayıflama hapları kilo vermeyi sağlamayacağı gibi kişinin sağlığına da zarar verebilmektedir. Bu durumun yaşanmaması için tüm uyarıları dikkate almak gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: