Maurers Zayıflama Hapı

MAURERS

Maurers Zayıflama Hapı

Maurers zayıflama hapı
Maurers zayıflama hapı

Maurers zayıflama hapı bitkisel bir zayıflama ürünü olsa da birtakım yan etkileri olmadığı söylenemez. Bu yan etkilerin en az seviyede hissedilmesi için ürünü kullanım talimatına uygun olarak kullanmak gerekir. Bununla birlikte piyasada dolaşan sahte zayıflama ürünlerini satın almamaya da özen göstermek gerekmektedir. Bu tür ürünlerin sahteleri hem sağlığı olumsuz şekilde etkilemekte hem de kilo verimini mümkün kılmamaktadır.

Maurers bitkisel zayıflama ürününü satın alırken ürünün orijinal olduğundan emin olmak gerekir. Ürünün kutusu üzerinde basılı bulunan Maurers yazısının kabartma şeklinde olduğundan emin olunmalıdır. Orijinal zayıflama kapsüllerinin bir tanesi 650 mg’dır. Sahte ürünün bir kapsülü ise 500 mg değerindedir. Bu zayıflama hapının üretim yeri Türkiye olarak yazılmışsa o ürün sahtedir. Çünkü orijinalinin üretim yeri yurtdışıdır. Orijinal Maurers zayıflama Hapı koyu yeşil renge sahiptir. Maurers ürününün üzerinde bulunan etikette “Ms Dış Ticaret” yazılı olmalıdır.

Maurers İçeriği Nedir?

Maurers 

Termojenik yapıya sahip olması sebebiyle kısa sürede yağların yakılmasında etkili olan bitkisel bir ürünüdür. Bu ürünün içeriğinde bulunan maddeler aşağıda sıralandığı gibidir.

  • L – Carnitine
  • Glycyrrhiza Glabra (meyan kökü)
  • Ginger (zencefil)
  • Green tea (yeşil çay)
  • Garnicia extract (garoka ekstresi)
  • Magnezyum stearat
  • Wheat grass (buğday otu) silika
  • Garcinia exract (garsinya ekstresi)
  • Lycopene (likopen)
  • Proprietary blend (tescilli özel karışım)

Maurers Nasıl Kullanılır?

Maurers zayıflama ürününü günde 1 defa kahvaltılardan önce kullanmak gerekir. Ürünü bol su ile almak önemli konular arasındadır. Bu tür ürünleri kullanırken günde iki buçuk litreden daha az su tüketilmemesi gerekir. Su tüketimi kadar beslenme düzeni de önemli konular arasındadır. Bu sebeple yağlı, ağır gıdalar tüketmemeye, alkol içmemeye ve asitli içecekleri azaltmaya özen gösterilmelidir. Maurers zayıflama hapı kullanırken egzersiz ve spor yaparak daha kısa zamanda kilo vermek mümkün olmaktadır.

Bu tür bitkisel zayıflama ürünlerinin kullanımı için en az 18 en fazla 60 yaşında olmak gerekir. Karaciğer hastalığı, böbrek yetmezliği, yüksek tansiyon hastalığı ve kalp – damar tıkanıklığı gibi hastalıkları bulunan kişilerin Maurers zayıflama hapını kesinlikle kullanmamaları gerekir. Hamileler de emzirenler de bu tür ürünleri kullanmamak durumundadır. Bitkisel ürünlere karşı alerjik durumu olan kişiler de Maurers zayıflama ürününü kullanmamak durumundadır.

http://www.maurers-siparis.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: