Maurers Zayıflama Hapı

Değerli bitkiselzayiflama.org okuyucuları bugün sizlere uzun yıllardır Türkiye piyasasında satışı yapılan bitkisel zayıflama ürünü maurers termojenik yağ yakıcı dan bahsedeceğim.

Maurers ülkemize 2006 yılında giriş yaptı. MS grup ithalat ihracat tarafından bu ürün binlerce satıldı. Softjel halinde olması kullanıcıların bu ürün tercih etmesini sağladı.  Maurers içeriğinde turunç, citrus gibi bitki özleri bulunmaktadır. Bunun haricinde sibutramin maddesi bulunur. Bu madde yağ yakımını sağlayan maddedir. Lakin sibutramin içeren ürünleri kullanırken dikkatli olmak gerekir. Sibutramin yağ yakımını istemsiz şekilde sağladığı için vücut bol miktarda su kaybeder. Kaybedilen suyu tekrar takviye etmezseniz eğer böbreklerinize ciddi zararlar verebilir. Bu yüzden maurers kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bol su tüketimi. Eğer bol su tüketemeyecek bir durumdaysanız maurers kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Maurers Nasıl Kullanılır?

Maurers içerisinde 36 softjel bulunmaktadır. Bu kapsüller 36 günlük kullanım için geçerlidir. Maurers günde bir adet sabah kahvaltısından yarım saat önce bol su ile tüketilir. Gün içerisinde bir kapsülden fazla kullanmanız önerilmez ayrıca yine gün içerisinde bol su tüketmeniz sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlar.

Maurers Yan Etkileri

Kim ne derse desin her türlü ilacın ufakta olsa yan etkisi vardır. Bu oran bitkisel ürünlerde daha azdır. Maurersin yan etkisine gelince;

Ağız kuruluğu yaptığı aşikâr. Bunun haricinde biraz kalp çarpıntısı yapabilir. Ağız kuruluğundan kurtulmak için bol su tüketmelisiniz. Ağzınız kuruyorsa bilin ki vücutta ki su oranı azalmış demektir.

Kimler Maurers Kullanamaz?

Kalp Hastaları

Yüksek tansiyon Hastaları

Böbrek Hastaları

Hamileler bu ürünü kullanamazlar. Ayrıca kronik ağır bir rahatsızlığınız varsa yine bu ürünü kullanamazsınız.

Maurers Kullanıcıları Ne Dedi?

Kullanıcıların geneli maurers zayıflama hapından memnun. Lakin arada memnun olmayanlar çıkabiliyor tabi ki. Bir öneri olarak konuşmak gerekirse; Herhangi bir zayıflama hapı kullandığınızı farz edelim. Bir kutu kullandıktan hemen sonra maurers kullanırsanız etkisini göremeyebilirsiniz. Bunun nedeni vücudun sibutramine olan bağışıklığıdır. Önerimiz herhangi bir zayıflama hapı kullanımının üzerinden minimum 2 hafta geçmesidir.

Maurers siparişi vermek için maurers tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: