MAURERS FORTE

MAURERS FORTE

Maurers Forte Zayıflama Hapı
Maurers Forte Zayıflama Hapı

Maurers forte bitkisel bir zayıflama hapıdır. Bu hapı kullanmak için kişinin 18 yaşından büyük ve 60 yaşından ise küçük olması gerekmektedir. Kişide kalp – damar tıkanıklığı, böbrek yetmezliği, karaciğer hastalığı, yüksek tansiyon hastalığı varsa bu tür bitkisel zayıflama ürünlerini kullanmamak durumundadır. Ayrıca gebe olan, emziren ya da alerjik bünyeye sahip olan kişiler de Maurers forte bitkisel zayıflama hapını kullanmamak durumundadır. Bitkisel ürünlere karşı hassasiyeti ya da alerjik durumu olan kişiler ve sürekli ilaç kullananlar Maurers forte zayıflama hapını kullanmadan önce doktorlarına başvurarak bu konu hakkında bilgi almak durumundadırlar.

Maurers Forte İçeriği Nedir?

Maurers forte termojenik bir yapıya sahip olan bitkisel zayıflama ürünüdür. Bu ürünün içeriğindeki maddeler aşağıda sıralanmıştır.

  • Ginger (zencefil)
  • Wheat grass (buğday otu) silika
  • Magnezyum stearat
  • Green tea (yeşil çay)
  • Proprietary blend (tescilli özel karışım)
  • Garnicia extract (garoka ekstresi)
  • Lycopene (likopen)
  • L – Carnitine
  • Glycyrrhiza Glabra (meyan kökü)
  • Garcinia exract (garsinya ekstresi)

Bu ürünü günde 1 defa kahvaltılardan yarım saat önce bol su ile almak gerekir. Maurers forte zayıflama hapını kullanırken gün içinde yaklaşık 2,5 litre kadar su tüketmek gerektiği unutulmamalıdır. Kişi gün içinde yeterli miktarda su tüketmediği takdirde kilo vermesi zorlaşır. Ayrıca sağlık durumu da bundan olumsuz yönde etkilenir. Sağlıklı ve düzenli bir beslenme düzeni oluşturarak kısa süre içerisinde kilo vermek mümkün olmaktadır. Bu süreç içerisinde ağır ve yağlı besinler tüketmemeye, şekerli ve asitli içecekler içmemeye, işlenmiş gıdalar yememeye özen göstermek gerekmektedir. Ayrıca bu tür bitkisel zayıflama hapı kullanırken alkol tüketmemek gerektiği de unutulmamalıdır. Maurers forte zayıflama hapını kullanırken egzersiz, yürüyüş ya da spor yaparak kısa sürede kilo vermek mümkün olmaktadır.

Maurers forte zayıflama ürününün sahtelerinin de satışı yapılmaktadır. Bu ürünü satın alırken kapsüllerin orijinal olduğundan muhakkak emin olmak gerekir. Orijinal Maurers forte hapı kapsül şeklindedir. Bu kapsüllerin rengi koyu yeşildir. Maurers forte zayıflama hapının kutu üzerinde bulunan etiket üstünde “Ms Dış Ticaret” yazısının olması gerekir. Ürün üzerinde yer alan Maurers forte ismi kabartma yazısıyla yazılı olmalıdır. Orijinal zayıflama kapsüllerinin bir tanesi 650 mg değerindedir. Sahte kapsüllerin ise 500 mg değerinde olduğu bilinmektedir. Orijinal hapın üretim yeri yurtdışıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: