LW6090 Zayıflama Hapı

lw6090LW6090

LW6090 zayıflama hapı hakkında ki inceleme yazımıza hoşgeldiniz.

Şimdi sizlere HHS firmasının üretimini yaptığı lw6090 hakkında bir takım bilgiler vereceğiz.

Lw6090 tamamen bitkisel içeriğe sahip bir zayıflama ürünüdür. LW6090 içeriğinde 36 kapsül bulunmaktadır. Bir aylık kullanım için geçerli olan 36 kapsül bulunmaktadır. Lw6090 Ayda ortalama 4-12 kilo arası bir kilo kaybı sağlar.

Neden 36 Kapsül?

Bir ay geçtikten sonra ideal kilonuza kavuştuğunuzu varsayalım. Bir aydan hemen sonra kilonuzu korumak için 5 kapsül fazlayı 2 günde bir şeklinde kullanabilirsiniz. Böylelikle ideal kilonuzu koruyabilirsiniz. Lw6090 kullandığınız süreçte bol su tüketmeniz sağlığınız ve kilo vermeniz için kesinlikle gereklidir. Yan etkilerinin daha az görülmesi içinde bol su tüketmeniz gerekmektedir.

Nasıl Kullanılır?

Lw6090 günde bir adet sabah kahvaltısından yarım saat önce bir bardak su ile kullanılır. Gün içerisinde de bol su tüketmeniz şiddetle tavsiye edilir. Lw6090 içerisinde 36 kapsül bulunmaktadır. bir ay kullandıktan sonra istediğiniz kiloya ulaştınız. Sonrasında bu kiloyu sabit bir düzeyde tutmak için geriye kalan 6 kapsülü 2 günde bir şekilde kullanmalısınız.

Kimler Kullanamaz?

 • Kalp Hastaları
 • Böbrek Hastaları
 • Yüksek Tansiyon Hastaları
 • Hamileler bu ürünü kesinlikle kullanamazlar.

Yan Etkileri Nelerdir?

Yüksek Ateş

Çarpıntı

Halsizlik

Ağız Kuruluğu yapabilir.

Kullancı Geri dönüşleri

Kullanıcılar lw6090 ürününden oldukça memnunlar. Yorumların %90 ı olumluı geri dönüşlerde bulunmuşlardır.

“merhaba lw6090 ı kullanıyorum 3 gundur asırı derece susatıyor ama memnunum acıkmıyorum tesekkurler”

“merabalar sayın yetkılıler urunu kullandım 6 kılo verdım memnun kaldım bırakalı yaklasık 2 ay oluyor sadece formda kalmak ıcın alıcam urunu yıne orjınal oldgna emnm cnku daha oncde aldm burdn teskkrlr”

“merhaba arkadaşlar lw6090 zayıflama hapından 2 kutu aldım 1 kutusunu arkadaşım kullandı yani ikimizde 1 er kutu kullandık ve sonucları 1 ayda ben 6 kilo verdim arkadaşım ise 7 kilo verdi herkeze tavsiye ederim sevgiyle kalın”

bu şekilde geri dönüşler yapılmıştır.

lw6090 hhs firması üretiminde olan bir üründür. Aynı firmanın fx15, maurers, Q7 gibi ürünleri mevcuttur. Bu ürünlerin incelemeleri için yazılarımızı takip edebilirsiniz.

İçeriğinde turunç, citrus gibi bir takım bitki özleri bulunmaktadır. Ayrıca sibutramin bulunmaktadır. Sibutramin hakkında wikipedia dan bilgi alabilirsiniz.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Sibutramin

 

LW6090 Zayıflama Hapı” için bir yorum

 • Mart 16, 2018 tarihinde, saat 8:11 pm
  Permalink

  Nasil siparis edebilirim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: