Lipitabs

LİPİTABS

Lipitabs ürünü tablet şeklinde üretilmektedir. Bu tabletler su içerisinde kısa sürede eriyerek suya karışır ve tüketimi bu şekilde yapılır. Ürün hakkındaki detaylı bilgiyi makalemizi okuyarak edinebilirsiniz.

Bu tablet kısa sürede fazla kilolardan kurtulmaya yarımcı olan bir tablettir. Ürünü kullanırken bol su içmeyi ihmal etmemek gerektiği unutulmamalıdır. Ürün su ile birlikte içilse de bu suyun miktarı günlük su tüketimi için yetersizdir. Bu yüzden günde en az 2,5 litre su tüketmeye özen göstermek gerektiğini unutmamak gerekir.

Lipitabs Tableti İçeriği Nedir?

Lipitabs tableti içeriğinde bulunan etken maddenin adı solusitan maddesidir. Bu madde deniz kabuklularının kabuğundan elde edildiği için ıstakoz, karides, yengeç gibi kabuklu deniz canlılarına karşı alerjik reaksiyon gösteren kişilerin bu ürünü kesinlikle kullanmamaları gerekir. Lipitabs ürününü kullanırken kişinin uyku ve sağlık düzenine de dikkat etmesi gerekir.

Lipitabs tabletini kullanırken sağlıklı beslenme ile kısa sürede kilo vermek mümkün olur. Bu ürünü kullanırken ağır gıdalar tercih etmemek gerekir. Şekerli ve asitli içecekle de tüketilmemelidir. Bu sayede daha sağlıklı ve daha kolay şekilde zayıflamak mümkün olur. Lipitabs tabletini kullanırken spor veya egzersiz yapılması tavsiye edilen bir durumdur. Böylece vücutta oluşması muhtemel sarkmaların engellenmesi mümkün olur.

Lipitabs Tableti Nasıl Kullanılır?

Lipitabs tableti mutlaka yemeklerden önce kullanılmalıdır. Ürünün kullanımı için bir bardak suyun içerisine 1 adet tabletin atılması gerekir. Suyun sıcaklığı oda sıcaklığında veya soğuk şekilde olabilir. Tabletin suda eridiğinden emin olduktan sonra su içilir. Yaklaşık 20 – 30 dakika sonra ise sağlıklı bir öğün yapılmalıdır. Günde 3 adet tabletin kullanılması mümkündür. Lipitabs tableti belirtilen miktardan daha fazla kullanmamak gerekir.

Lipitabs ürünü ile sağlıklı kilo vermek için ürünün prospektüsünü dikkatle okumak gerekir. Lipitabs tableti, her zaman doğru ve düzenli kullanılması gereken bir üründür. Bu tableti kalp – damar hastalarının, karaciğer ve böbrek hastalarının kullanması sakıncalı olabilir. Bu nedenle ürünü kullanmadan önce doktora danışılması tavsiye edilmektedir. Bu tableti 15 yaşını doldurmamış olan kişilerin kullanması tavsiye edilmez. Lipitabs tabletini hamileler ve emzirenler de kullanmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: