Kiraz Sapı Hapı

Kiraz Sapı Hapı

Kiraz sapı hapı son zamanlar en çok revaçta olan zayıflama ürünlerinden biridir. Kiraz sapı hapı, içerisindeki bitkisel ekstraklar sayesinde kişinin tok kalmasını amaçlayan, bol su tüketmesini sağlayan bir zayıflama ürünüdür. İçerisinde 30 bitkisel kapsül bulunur ve doğaldır. Gün içerisinde sizi tok tutar ve kalori alımını engellediği için kilo verimi gerçekleşir. Düzenli kullanımlarda, vücut kitle indeksinize göre bir ay içerisinde 3-9 kilo arasında bir kilo verimi olur.

Kiraz Sapı Hapı Kullanımı

Kiraz Sapı Hapı
Kiraz sapı hapı hakkında bilgiler.

Ürün kullanımı günde bir kez yapılır. Sabahları kahvaltıdan önce bir kapsül, bol ılık su ile birlikte alınmalıdır. Ürün kullanımını kahvaltıdan önce yapmaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde çok daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Midesinde rahatsızlık olanlar, reflü,gastrit vb. kullanıcılar ise biraz atıştırmadan sonra ürün kullanımını yapabilir. İçerisindeki ekstraklar sebebi ile bu tür rahatsızlığı olan kişilerde yanma yapabilir.

Kiraz sapı hapı kullanımı ile birlikte herhangi bir ek diyet, rejim ya da yeme düzeni oluşturmanıza gerek yoktur. Ürün sizi tok tutacağı için gün içerisinde güç kaybı yaşamanız muhtemeldir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için tok dahi olsanız sıksık ara öğün yapabilirsiniz. Bu öğünleri protein ağırlıklı besinlerle yaparsanız kilo verim oranınız artacaktır.

Kiraz Sapı Yan Etkileri

Kiraz sapı yan etkileri aşağıdaki gibidir, kullanım esnasında dikkat etmeniz gereken hususlar şu şekildedir.

  • Kalp rahatsızlığı olanlar,
  • Yüksek tansiyonu olanlar,
  • Damar tıkanıklığı olanlar,
  • Hamile ve emzirenler,

Yukarıda belirtilen durumları yaşayan kullanıcılar kesinlikle Kiraz Sapı Hapı kullanamazlar.

Kiraz Sapı Hapı Yorumları

Kiraz sapı hapı kullanıcı yorumları aşağıdaki bölümde yer almaktadır. Siz de yorum yapabilir, aklınıza takılan soruları bize yorum olarak gönderebilirsiniz.  Deneyimlerinizi ve tecrübelerinizi de aşağıdaki yorum bölümünü doldurarak bize iletebilirsiniz.

Kiraz Sapı Hapı Sipariş

Siparişlerinizi, sipariş formlarımızı doldurarak bize iletebilirsiniz. Siparişinizin ardından, adres teyidi yapmak için müşteri temsilcimiz tarafından aranacaksınız. Dilerseniz 0546 440 0 442 numaralı sipariş hattımızdan da bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Avrupa siparişlerinizde yine aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Avrupa siparişlerinde, standart kargo ücreti olarak 30€ uygulanır. Dünyanın her bölgesine garantili ve kesin teslim olarak gönderim yapılır. Ödemeler kapıda değil, sadece Western Union ile gerçekleştirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: