ACI ÇEHRE TOHUMU

ACI ÇEHRE

Acı çehre tohumu ve zayıflama
Acı çehre tohumu ve zayıflama

Fazla kilo problemi bulunan kişinin sağlıklı bir şekilde zayıflayabilmesi için kesinlikle düzenli ve sağlıklı beslenmeye özen göstermesi gerekir. Bununla birlikte spor, yürüyüş ya da egzersiz yapmak da fazla yağ oranını düşürmede oldukça etkilidir. Acı çehre tohumu kısa zaman içinde fazla yağ kütlesini azaltmaya yardımcı olan bire üründür. Acı çehre tohumu ile daha kısa zamanda kilo vermek mümkündür. Ancak ürünü mutlaka tavsiye edildiği şekilde tüketmek gerekir. Ürünün kullanımı ve içeriği hakkında bilgi sahibi olmak için makalemizin devamını okuyunuz.

Acı Çehre Tohumu İçeriği Nedir?

Bu bitki tohumlarının insan vücuduna oldukça faydası vardır. Bu bitkisel ürünün düzenli ve doğru kullanılması ile tohumlarının sağladığı etki de artış gösterir.

Acı çehre tohumu aynı zamanda cildin sıkılaşmasına da fayda sağlayan bir üründür. Bu ürünün bağırsaklar üzerindeki etkisi de büyüktür. Bağırsakların kısa sürede temizlenmesinde etkilidir. Bu da sindirimi kolaylaştırır. Eğer gereğinde fazla tüketilirse bu durumda ishal problemi ortaya çıkabilir. Bu sebeple ürünü her zaman tavsiye edildiği şekilde kullanmak gerekir.

Acı Çehre Tohumu Nasıl Kullanılır?

Acı çehre tohumu öğünlerden önce 2 bardak su eşliğinde içilir. Bu ürününün tokluk hissi oluşturduğu da bilinmektedir. Böylece kişinin sağlıklı ve dengeli beslenme düzenine sahip olmasına olanak tanır. Bu tohumu günde en fazla 2 defa kullanmak gerekmektedir. Daha fazla kullanılması halinde bazı sağlık problemleri ortaya çıkabilmektedir.

Kilo vermek için oldukça etkili olan acı çehre tohumu bol su ile birlikte içilmelidir. Günde ortalama 2,5 litre su tüketmeye özen gösterilmelidir. Bir hastalığı olan veya ilaç kullananların bu ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmaları gerekmektedir.

Acı çehre tohumu düzenli şekilde kullanılması durumunda etkisini gösterir. Ürünü kullanırken aynı zamanda dengeli beslenmeye de özen göstermek gerekir. Acı çehre tohumu 1 ay içerisinde 4 – 10 kilo verilmesine yardımcı olur. Verilen kilo miktarı kişiye göre değişebilir. Bu bitkisel ürün kısa zaman içinde kilo vermeye yardımcı olurken sindirim ve boşaltım sistemlerini de düzene sokmaktadır.

ACI ÇEHRE TOHUMU” için 2 yorum

 • Mart 19, 2018 tarihinde, saat 1:28 pm
  Permalink

  Ben aci tohum ve maurers siparis vermek istiyorum

  Yanıtla
 • Mart 19, 2018 tarihinde, saat 1:28 pm
  Permalink

  Ben bunlardan siparis etmek istiyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: