10 DAYS ZAYIFLAMA

10 Days Tableti İçeriği Nedir?

10 Days tablet içeriğinde goji ekstresi, yeşil çay, guarana, sitrik asit, çilek aroması ve chitosan maddeleri yer alır. 10 Days ürününü kullanırken sağlıklı beslenmeye ve egzersiz yapmaya özen gösterilmesi gerektiği bilinmelidir.

10 Days tabletini kullanırken sağlıklı beslenerek daha kısa zaman içinde kilo vermek ve sağlıklı bir vücuda sahip olmak mümkündür. Bu tableti kullanırken yağlı ve ağır gıdaların tüketilmemesi gerektiği bilinmelidir. Asitli içecekler de içilmemelidir. Bu sayede sağlıklı şekilde kilo vermek mümkün olur. 10 Days tabletini kullanırken kişinin spor ya da egzersiz yapması da tavsiye edilmektedir. Bu sayede oluşabilecek sarkmalar önlenebilir.

Ürünü kullanmadan önce prospektüsü okumakta fayda vardır. Günümüzde çokça ilgi gören zayıflama hapını düzenli ve doğru şekilde kullanarak etkisini kısa sürede görmek mümkün olur. Bu ürünü kullanmadan önce kişinin karaciğer hastalığı, böbrek yetmezliği, kalp – damar tıkanıklığı ve tansiyon hastalığı gibi bir rahatsızlığının olmadığından muhakkak emin olması gerekir. Bu ürün yengeç, karides ve ıstakoz gibi canlılara karşı alerjisi veya hassasiyeti bulunan kişilere tavsiye edilmez. Ürününü 15 yaşını tamamlamamış kişilerin kullanması uygun değildir. Bu ürünü hamile ve emziren kişiler kullanmamak durumundadır.

10 Days Tableti Nasıl Kullanılır?

10 Days ürünü ile kilo kontrolünü sağlamak mümkündür. Ayrıca sağlıklı bir bünyeye sahip olmak da mümkün hale gelir. Bu ürünün kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak için makalemizin devamını okuyunuz.

Bu tabletin kullanımı sırasında bol su tüketmeye özen göstermek gerekir. Gün içinde yaklaşık 2,5 litre su içilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Bu uyarıları dikkate alarak daha sağlıklı kilo vermek mümkün olur.

10 Days ürünü tablet şeklindedir. Bu ürünü her zaman öğünlerden önce tüketmek gerekir. Bir bardak suyun içine 1 tane tablet atılması yeterlidir. Ürün karıştırılarak erimesi sağlanır. Bu suyu içtikten sonra yemek yenebilir. En az 30 dakika sonra yenilmesi tavsiye edilir. Öğünlerde tercih edilen besinler sağlıklı ve faydalı besinler olmalıdır. Bu tablet günde 3 adet kullanılabilir Ürünü belirtilen miktardan fazla kullanmamak gerekir. 1 kutu  ürünün içeriğinde 20 adet tablet yer alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: